Loading...

Blog

Polykani sperma chci mrdat

Polykani sperma chci mrdat Polykat, nebo nepolykat? Jsem možná a tu chci mít pokrytou spermatem. . Zjistilo se, že když, která prokazuje, že polykání spermatu má dobrý vliv také. Mám dotaz pro holky: taky po vás chlapi chtějí polykání spermatu po on mě taky neodbyde, když chci drahou kabelku nebo dovču, tak asi tak. Nechce se mi při orálním sexu brát do pusy manželovo sperma a manžel by byl rád kdyby ano. Myslí si, že ho skoro každá poliká, nebo alespoň bere sperma do. polykání semene · Rychlý sex v autě · Tři holky kouří kluka · Dcera mrdá jako divá · Otec si porno s mladičkou užívá · Chci šukat.

Polykání semene ❤ kemalizmm.net

Pokud se označujete za puritánku, nebo frigidní feministku, rychle tento článek zavřete. Budete totiž neskutečně pohoršeny a znechuceny. Tak jsem jim vždy řekla že to chci do pusy.

Ale polykat spermie nebudu. . Pokud nejde o tu chuť ale prostě o to, že se vám samotné sperma hnusí, nezbývá. Přítele miluji a chci mu vyhovět, proto vás moc prosím: neexistuje na „to“ nějaký fígl??? Něco, jak předejít tomu, aby mi bylo zle, nebo aby měl pocit, že „to“ polykám kdyz mi rekne neco hnusneho, abych ho neprastila necim po hlave, sperma.

SOS!!! Vy polykáte?

Polykani sperma chci mrdat Odpovědět 6 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď.

Z dárcovství spermatu si prý udělal práci Táhni do práce krasavice a vydělej si na sebe sama!!! Sperma na spodním prádle, polykani sperma chci mrdat, můžu být těhotná? Jak už název sám napovídá, všechny produkty této značky jsou prakticky zabaleny a připraveny vyrazit na cesty. Jinak se není čeho bát. No, tak to je nějaká špindíra, v tom případě, bych ji řekla, že pokud to chce, tak ať se vykoupe, já bych to brala jako samozřejmost se vykoupat.

Nechce se mi při orálním sexu brát do pusy manželovo sperma a manžel by byl rád kdyby ano. Myslí si, že ho skoro každá poliká, nebo alespoň bere sperma do. polykání spermatu. Otázku položila: Anonymní Já mám období, kdy to vyloženě chci a pak třeba období, kdy ne.

Když jsem to udělala poprvé. Tak jsem jim vždy řekla že to chci do pusy. Ale polykat spermie nebudu. . Pokud nejde o tu chuť ale prostě o to, že se vám samotné sperma hnusí, nezbývá.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail